Parametry zboží
| barva: | grafit + přírodní buk |
| délka výrobku: | 120cm |
| hmotnost: | 4kg |
| materiál: | buk |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| nosnost: | 100kg |
| rozměr balení: | 120x58x4cm |
| šířka výrobku: | 58cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 80cm |
Klasické, rozkládací dřevěné lehátko, které se skvěle hodí k relaxaci u bazénu či na terase. Nastavitelné do 3 poloh.
Konstrukce lehátka je mořená, což zaručuje vyšší odolnost a životnost dřeva.
Lehké a jednoduše uskladnitelné.
Skvělé řešení například na camping či cestování.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
300 Kčvčetně DPH
ANNECY rohová hliníková souprava
skladem
32 990 Kčvčetně DPH
skladem
320 Kčvčetně DPH
skladem
8 730 Kčvčetně DPH
ITALIA BALCONY plastový stůl - světle šedá
skladem
1 650 Kčvčetně DPH
skladem
3 290 Kčvčetně DPH
BISTROT ITALIA plastové křeslo - grafit
skladem
829 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH












