Parametry zboží
| barva: | grafit |
| délka výrobku: | 188cm |
| hmotnost: | 7,5kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 110kg |
| rozměr balení: | 81x63x17cm |
| šířka výrobku: | 58cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 30cm |
Praktické a elegantní lehátko Jaipur s nastavitelným komfortním opěradlem. Jaipur se vyznačuje vysokou odolností proti poškození, nežádoucím účinkům, vlhkosti nebo UV záření. Uživatel tohoto výrobku ocení především praktičnost lehátka, které lze jednoduše složit a jeho snadnou údržbu.
Mohlo by Vás zajímat
SIROLO plastové zahradní lehátko - grafit
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
skladem
265 Kčvčetně DPH
skladem
1 300 Kčvčetně DPH
skladem
9 250 Kčvčetně DPH
skladem
510 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
620 Kčvčetně DPH
skladem
4 890 Kčvčetně DPH












