Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 142cm |
| hmotnost: | 56kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 171x70x13cm |
| šířka výrobku: | 257cm |
| výška výrobku: | 184cm |
Zahradní domek LUKE využijete pro uskadnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu, dřeva atd. Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,25 mm. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami. Bez podlahy. Výška stěny 165cm Vnitřní rozměry: 247x117x184cm Rozměr dveří: 162x96cm
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
Kompostér plechový 560L 93x93x70cm
skladem
1 550 Kčvčetně DPH
skladem
820 Kčvčetně DPH
FLORIDA zahradní plastový úložný box 550 L - grafit
skladem
3 750 Kčvčetně DPH
skladem
1 950 Kčvčetně DPH
SEVILLA zahradní houpačka kovová 002-06
skladem
7 550 Kčvčetně DPH
skladem
1 690 Kčvčetně DPH












