Parametry zboží
| barva: | černá |
| hloubka výrobku: | 71 cm |
| hmotnost celkem: | 5,8 kg |
| materiál: | plast - polypropylen |
| materiál balení: | karton |
| objem: | 300 L |
| rozměr balení: | 60x15x80 cm |
| šířka výrobku: | 71 cm |
| výška výrobku: | 79,5 cm |
Plastový kompostér o objemu 300 L z velmi pevného polypropylenu. Konstrukce zajišťuje cirkulaci vzduchu a urychluje rozkladný proces. Součástí výrobku je víko i boční dvířka pro snadné vyjímání kompostu. Kompostér je odolný vůči povětrnostním podmínkám, UV záření a můžete ho mít venku za každého počasí -30 °C až 45 °C. Montáž je velmi jednoduchá, díky CLICK systému není zapotřebí žádné nářadí. Vyrobeno z recyklovaného materiálu.
Výhody kompostéru:
- Systém kapkové závlahy
- Otvor pro visací zámek
- Pevné boční západky
- Zavlažování a provzdušňování
- Pevné panty poklopů
- Pohodlná rukojeť
- Velké posuvné brány s pohodlnými držáky
- Montáž zemních kotev
Mohlo by Vás zajímat
vyvýšený záhon plechový 80x60cm
skladem
820 Kčvčetně DPH
WOODYS zahradní plastový úložný box 160 L - hnědá
skladem
790 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený SKLÁDACÍ 120x80cm dřevěný
skladem
620 Kčvčetně DPH
skladem
18 750 Kčvčetně DPH
skladem
1 320 Kčvčetně DPH
skladem
950 Kčvčetně DPH
FLORIDA zahradní plastový úložný box 550 L - grafit
skladem
3 750 Kčvčetně DPH
skladem
5 350 Kčvčetně DPH












