Parametry zboží
| barva: | černý |
| délka výrobku: | 51cm |
| hmotnost: | 1,7kg |
| materiál: | plast |
| nosnost: | 50kg |
| objem: | 50l |
| šířka výrobku: | 56cm |
| výška výrobku: | 84cm |
Plastový vozík EASY GO o objemu 50L pomocník na každou zahradu!
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
1 450 Kčvčetně DPH
skladem
1 950 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 3m - zelený
skladem
1 230 Kčvčetně DPH
skladem
820 Kčvčetně DPH
Náhradní látka k markýze 5x3m ŠEDÁ (P4512)
skladem
3 150 Kčvčetně DPH
skladem
2 100 Kčvčetně DPH
skladem
2 250 Kčvčetně DPH












