Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 191cm |
| hmotnost: | 58kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 171x71x12cm |
| šířka výrobku: | 213cm |
| výška výrobku: | 195cm |
Zahradní domek ARCHER využijete pro uskadnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu atd. Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,25 mm. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami. Bez podlahy.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
22 900 Kčvčetně DPH
SALERNO zahradní houpačka kovová - 001-05
skladem
13 140 Kčvčetně DPH
DARWIN úložný box 380 L - hnědý
skladem
4 090 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA STANDARD 4m béžový
skladem
2 290 Kčvčetně DPH
KOMPOSTÉR 380 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
849 KčDříve: 999 Kč
Náhradní látka k markýze 5x3m ŠEDÁ (P4512)
skladem
3 150 Kčvčetně DPH
DOLOMITY 640 L zahradní plastový úložný box - grafit
skladem
4 850 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - béžová
skladem
3 690 Kčvčetně DPH












