Parametry zboží
| barva podušek: | šedá |
| barva ratanu: | černá |
| hloubka sedu: | 42cm |
| materiál: | umělý ratan + hliníková kostra |
| materiál balení: | PAP karton |
| nosnost křesla: | 150 kg |
| počet kartonů (rozměry): | 100x68x133cm |
| rozměr křesla (šířka x délka x výška): | 98x98x65cm |
| váha celkem: | 15kg |
| výška sedu od země: | 57cm |
Nejnovějším módním trendem nejen v oblasti zahradního nábytku, ale i interiérového je nábytek z umělého ratanu. I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí.Umělý zahradní ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepřízni počasí. Potahy jsou odnímatelné. Umělý ratanový nábytek se neloupe, nevznikají na něm nevzhledné praskliny, je stálobarevný po mnoho let. Jestliže nechcete mít obývací pokoj laděný ve stejném duchu jako ostatní, ratanový nábytek je možným řešením, jak se odlišit.Luxusní polyratanový nábytek má opravdu velmi široké využití. Je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a dalšíkomerční i bytové prostory.Nemusíte nic skládat ani montovat - nábytek je již připraven k okamžitému použití. Nábytek z umělého ratanu je funkční, variabilní, je zábavné s ním žít a užívat si ho. Luxusnízávěsné křesloz kvalitního umělého ratanu, který odolává UV zářenía teplotě od +50°C do -10°C.Kostra je hliníková + prášková barva. Ratan: 16mm kulatýPodušky: látka-230g/m2 polyester Řetez a karabina pro zavěšení jsou součástí balení.
Mohlo by Vás zajímat
BRAVO zahradní plastový úložný box 270 L - grafit
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
2 430 Kčvčetně DPH
Elektrický trimmer SmallCut 300/23(9805)
skladem
789 KčDříve: 990 Kč
skladem
1 590 Kčvčetně DPH
Univerzální sypací vozík 300 Classic(430)
Vyprodáno!
690 KčDříve: 790 Kč
Slunečník DOUBLE ZWU-307 béžová
skladem
2 790 Kčvčetně DPH
skladem
1 550 Kčvčetně DPH
skladem
8 000 Kčvčetně DPH












