Parametry zboží
| barva: | mořená - medová + šedá (stříška) |
| hloubka sedáku: | 45cm |
| hloubka výrobku: | 130cm |
| hmotnost celkem: | 40kg |
| kapacita: | 3 osoby |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | borovice |
| materiál stříšky a podušek: | polyester (stříška) |
| možnost rozložení na lůžko: | ne |
| nosnost: | 3x80kg |
| rozměr balení: | 194x77x11cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | 192x130cm |
| šířka sedáku: | 150cm |
| šířka výrobku: | 192cm |
| výška opěradla: | 68cm |
| výška sedu od země: | 43cm |
| výška výrobku: | 170cm |
Dřevěná zahradní houpačka z borovicového dřeva a s šedou stříškou. Konstrukce je mořená do medové barvy. Houpačka je vhodná pro 3 osoby. Hodí se skvěle jak na zahradu, terasu či dvorek. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 200 Kčvčetně DPH
Slunečník DOUBLE ZWU-307 béžová
skladem
2 790 Kčvčetně DPH
skladem
28 300 Kčvčetně DPH
skladem
18 750 Kčvčetně DPH
Startovací sada - ruční nářadí(3085)
skladem
469 KčDříve: 550 Kč
Markýza 3x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
skladem
7 220 Kčvčetně DPH
skladem
1 450 Kčvčetně DPH
skladem
5 180 Kčvčetně DPH












