Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 193cm |
| hmotnost: | 80kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 195x73x15cm |
| šířka výrobku: | 292cm |
| výška výrobku: | 229cm |
Zahradní domek využijete pro uskadnění např. zahradního nářadí, sekačky, příslušenství k bazénu atd. Součástí domku je i přístřešek pro jízdní kola. Moderní designu domku se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,25 mm. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami. Bez podlahy.
Mohlo by Vás zajímat
DARWIN úložný box 662 L - hnědý
skladem
5 390 Kčvčetně DPH
skladem
1 690 Kčvčetně DPH
THERMOWOOD podlahové dlaždice 6 ks
není skladem
800 Kčvčetně DPH
skladem
530 Kčvčetně DPH
stříška k houp. ADELAIDA - béžová
není skladem
1 350 Kčvčetně DPH
skladem
2 250 Kčvčetně DPH
CELEBES zahradní houpačka kovová 041-06
skladem
10 280 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA STANDARD 4m béžový
skladem
2 290 Kčvčetně DPH












