Parametry zboží
| barva potahu: | béžová |
| boční (B) / standard (S): | S |
| hmotnost celkem: | 10kg |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | 180g/m2 Polyester |
| podstavec (součást výrobku): | ano - křížový |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| rozměr: | 456x270cm |
| rozměr balení: | 148x20x45cm |
| výška výrobku: | 237cm |
Opravdu velký, středový slunečník se dvěma rameny pro komfortní stínění oválného stolu. K otevírání slouží klička. Slunečník s moderním designem bez střapců. Součástí je i křížový podstavec, který je zapotřebí zatížit dlaždicemi.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 350 Kčvčetně DPH
skladem
28 300 Kčvčetně DPH
skladem
1 450 Kčvčetně DPH
HOLLYWOOD úložný box - 270L grafit
skladem
999 Kčvčetně DPH
není skladem
20 590 Kčvčetně DPH
PORTOFINO zahradní plastový úložný box 270 L - hnědá
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
skladem
3 320 Kčvčetně DPH












