Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| barva podušek: | šedá |
| barva ratanu: | hnědá |
| hloubka sedáku: | 60cm |
| hloubka výrobku: | 150cm |
| hmotnost: | 63kg |
| hmotnost balení: | 63kg |
| kapacita: | 2 osoby |
| materiál: | umělý ratan + hliník |
| materiál balení: | PAP karton |
| materiál konstrukce: | hliník |
| materiál stříšky a podušek: | polyester |
| možnost rozložení na lůžko: | ne |
| nosnost: | 150kg |
| počet kartonů (rozměr): | 2 (157x72x67cm, 202x32x152cm) |
| počet kartonů (rozměry): | 157x72x67, 202x32x152cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | 200x150cm |
| šířka sedáku: | 160cm |
| šířka výrobku: | 200cm |
| výška opěradla: | 50cm |
| výška sedu od země: | 62cm |
| výška výrobku: | 200cm |
Luxusní houpačka z umělého ratanu a hliníkové kostry.
I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí.
Umělý zahradní ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepřízni počasí. Umělý ratanový nábytek se neloupe, nevznikají na něm nevzhledné praskliny, je stálobarevný po mnoho let. Jestliže nechcete mít obývací pokoj laděný ve stejném duchu jako ostatní, ratanový nábytek je možným řešením, jak se odlišit i v interiéru.
Luxusní polyratanový nábytek má opravdu velmi široké využití. Je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a další nebytové i bytové prostory.
Nemusíte nic skládat ani montovat - nábytek je již připraven k okamžitému použití. Potahy jsou odnímatelné
Luxusní houpačka z kvalitního umělého ratanu, který odolává UV záření a teplotě od +50°C do -10°C.
Kostra je hliníková + prášková barva.
Ratan: 5mm kulatý
Podušky:výplň-10 cm molitan, látka-230g/m2 polyester
Polštářky: PP bavlna
Řetěz: nerezová ocel
- všechny podušky jsou vybaveny zipem, což umožňuje snadné praní povlaku
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
skladem
15 250 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS 2XL zahradní plastová skříň - grafit
skladem
11 900 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS XL zahradní plastová skříň - béžová
skladem
5 590 Kčvčetně DPH
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - hnědá
skladem
199 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS XL zahradní plastová skříň - grafit
skladem
5 590 Kčvčetně DPH
skladem
2 960 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS 2XL zahradní plastová skříň - béžová
skladem
11 900 Kčvčetně DPH












