Parametry zboží
| barva: | antracit (kostra) + béžová (podušky+stříška) |
| hloubka sedáku: | cm |
| hloubka výrobku: | 134cm |
| hmotnost celkem: | 51kg |
| kapacita: | 3 osoby |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | ocel |
| materiál stříšky a podušek: | polyester-stříška, bez podušek |
| možnost rozložení na lůžko: | ne |
| nosnost: | 3x83kg |
| rozměr balení: | 192x76x12cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | cm |
| šířka sedáku: | 150cm |
| šířka výrobku: | 200cm |
| výška výrobku: | 157cm |
Houpačka pro 3 osoby. Solidní, pevná konstrukce. Rám malovaný práškovou polyesterovo-epoxidovou antracitovou barvou. Stříška vyrobena z polyesteru, má speciální tunely přizpůsobené ke střešní konstrukci houpačky. sedáky + opěrky = borovicové přírodní dřevo (bezbarvá impregnace)
Mohlo by Vás zajímat
SANTORINI PLUS zahradní plastový úložný box 550 L - grafit
skladem
5 250 Kčvčetně DPH
KOMPOSTÉR 380 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
849 KčDříve: 999 Kč
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - hnědá
skladem
199 Kčvčetně DPH
Slunečník kovový 8080 -ø350 - hnědá
skladem
2 040 Kčvčetně DPH
Hřeby pro neviditelné obrubníky 10 ks, 250 mm
skladem
32 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený SKLÁDACÍ 80x60cm dřevěný
skladem
570 Kčvčetně DPH
PORTOFINO zahradní plastový úložný box 270 L - hnědá
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
RIMINI zahradní houpačka kovová - 041-06
skladem
14 310 Kčvčetně DPH












