Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | zelená |
| boční (B) / standard (S): | S |
| hmotnost celkem: | 11kg |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | polyester 160g |
| podstavec (součást výrobku): | ne |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| rozměr: | ø400cm |
| rozměr balení: | 213x16x18cm |
| výška klíčky od země: | 78cm |
| výška výrobku: | 260cm |
Slunečník Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů. Slunečník o průměru 4m s nohou uprostřed, lze vybrat z několika barevných variant. Bez naklápění, se střapcem. BEZ PODSTAVCE
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 590 Kčvčetně DPH
PROGRESS zahradní plastový vozík - černá
skladem
660 Kčvčetně DPH
skladem
3 200 Kčvčetně DPH
skladem
9 890 Kčvčetně DPH
skladem
9 900 Kčvčetně DPH
Slunečník kovový 8080 -ø350 - béžový
skladem
2 040 Kčvčetně DPH
CIRCA RATTAN úložný box - 140L
není skladem
1 590 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA STANDARD 4m béžový
skladem
2 290 Kčvčetně DPH












