Parametry zboží
| barva: | grafit |
| délka výrobku: | 155cm |
| hmotnost: | 18kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 220kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 570l |
| rozměr balení: | 158x75x18cm |
| šířka výrobku: | 73cm |
| výška výrobku: | 65cm |
Velký plastový box s úložným prostorem o obsahu 570L. Odkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na Vaší zahradě. Vyznačuje se velkou kapacitou, díky tomu se do něj vejde například - zahradní nářadí, polštáře nebo přikrývky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje. Mechanismus, který usnadňuje otevření víka je nepochybně velkou výhodou produktu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 590 Kčvčetně DPH
GARÁŽ pro robotickou sekačku dřevěná
skladem
1 960 Kčvčetně DPH
BRAVO zahradní plastový úložný box 270 L - grafit
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
PROGRESS zahradní plastový vozík - černá
skladem
660 Kčvčetně DPH
skladem
370 Kčvčetně DPH
KOMPOSTÉR 380 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
849 KčDříve: 999 Kč
Bočnice zahradního stanu s oknem-bílá
není skladem
199 Kčvčetně DPH
Bočnice zahradního stanu bez okna-bílá
není skladem
159 KčDříve: 199 Kč












