Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | hnědá |
| boční (B) / standard (S): | B |
| hmotnost celkem: | 17kg |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | polyester 160g |
| podstavec (součást výrobku): | ano - křížový |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| rozměr: | ø350cm |
| rozměr balení: | 224x33x14cm |
| výška výrobku: | 252cm |
Slunečník Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů. Možnost nastavení úhlu stínění, bez střapců, otevírání kličkou. S podstavcem.
Mohlo by Vás zajímat
SEVILLA zahradní houpačka kovová 002-06
skladem
7 550 Kčvčetně DPH
skladem
9 750 Kčvčetně DPH
skladem
2 130 Kčvčetně DPH
stříška k houpačce RIMINI/VENEZIA tmavě šedá
skladem
1 380 Kčvčetně DPH
střecha k houpačce HOLLYWOOD - šedá
skladem
770 Kčvčetně DPH
Náhradní látka k markýze 3,95x2,5m ŠEDÁ (P4512)
skladem
2 200 Kčvčetně DPH
není skladem
1 890 Kčvčetně DPH
Bočnice zahr. stanu bez okna-pruhy
skladem
159 KčDříve: 199 Kč












