Parametry zboží
| barva: | antracit |
| hloubka výrobku: | 90cm |
| hmotnost celkem: | 23kg |
| materiál: | žárově zinkovaný polyamidový barevný plech+hliník.rám |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 89x51x13cm |
| šířka výrobku: | 90cm |
| tloušťka plechu: | 0,6mm |
| výška výrobku: | 76cm |
Moderní, praktický a jednoduchý vyvýšený záhon - bez podlahy - pozinkované ocelové panely - hliníkový rám(1,5mm) - vnitřní výztuhy - snadná montáž pomocí šroubů - barva: ANTRACIT
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
8 890 Kčvčetně DPH
skladem
26 490 Kčvčetně DPH
skladem
18 750 Kčvčetně DPH
skladem
8 800 Kčvčetně DPH
DOLOMITY 500 L zahradní plastový úložný box - grafit
skladem
3 990 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený SKLÁDACÍ 120x80cm dřevěný
skladem
620 Kčvčetně DPH
WOODYS zahradní plastový úložný box 90 L - hnědá
skladem
650 Kčvčetně DPH












