Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 121cm |
| hmotnost: | 43kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 165x68x11cm |
| šířka výrobku: | 201cm |
| výška výrobku: | 176cm |
Zahradní domek S2001A využijete pro uskadnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu atd. Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,25 mm. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami. Bez podlahy.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
12 300 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - grafit
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
skladem
10 800 Kčvčetně DPH
GARÁŽ pro robotickou sekačku dřevěná
skladem
1 960 Kčvčetně DPH
skladem
3 450 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 3m - terracota
skladem
1 230 Kčvčetně DPH
skladem
3 890 Kčvčetně DPH
THERMOWOOD podlahové dlaždice 6 ks
není skladem
800 Kčvčetně DPH












