Parametry zboží
| barva plachty: | béžová |
| délka výrobku: | 500cm |
| hmotnost: | 1,9kg |
| materiál balení: | PVC taška na zip |
| materiál plachty: | polyester 160g/m2 |
| odolnost proti dešti: | lehká impregnace |
| rozměr balení: | 45x37x7cm |
| šířka výrobku: | 500cm |
Velká praktická stínící plachta o velikosti 5x5x5m je skvělou alternativou slunečníku. Díky svému jednoduchému, ale praktickému designu bude vypadat skvěle, jak v moderním, tak v rustikálním stylu. Plachta je chráněna lehkou impregnací, která ochrání před mírným deštěm. Součástí balení jsou i lana s kovovými oky pro uchycení.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
9 890 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 4m - zelený
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
skladem
999 Kčvčetně DPH
není skladem
825 Kčvčetně DPH
skladem
870 Kčvčetně DPH
skladem
370 Kčvčetně DPH
SYLVA zahradní houpačka dřevěná
skladem
7 690 Kčvčetně DPH
Náhradní látka k markýze 5x3m ŠEDÁ (P4512)
skladem
3 150 Kčvčetně DPH












