Parametry zboží
| barva: | šedá + antracit |
| délka výrobku: | 218m |
| hmotnost celkem: | 153kg |
| materiál: | plast (EVOTECH) |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 227x132x30cm |
| šířka výrobku: | 216cm |
| výška výrobku: | 226cm |
Bezúdržbový domek CORTINA 7x7 je vyroben z jedinečného materiálu EVOTECH (dřevo-plast) a má robustní konstrukci s dvojitými stěnami. Je také vybaven pevnou designovou střechou, širokými dvojitými dveřmi a podlahou pro náročné použití s nosností 150kg na m2. Domek je ideální nejen na uschovávání nářadí a zahradních doplňků, ale také na sekačku nebo grill. Jeho hlavní výhody jsou stabilní, zpevněná ocelová konstrukce, pevná střecha a široké dvojité dveře. Všechny domky Keter jsou vybaveny vysoce odolnou podlahou. výhody:- Dvojitá stěna odolná proti povětrnostním vlivům s ocelovou výztuží- Unikátní stěny EVOTECH- Široké dvojité dveře, viktoriánské okno a světlíky- Vysoká podlaha- Robustní strop- Vysoký strop- Zajišťovací systém z ušlechtilé oceli (zámek není součástí dodávky)
Mohlo by Vás zajímat
skladem
9 900 Kčvčetně DPH
RIMINI zahradní houpačka kovová - G049-06PB
skladem
14 310 Kčvčetně DPH
není skladem
8 890 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený PREMIUM MODŘÍN 135x70x50cm dřevěný
skladem
2 850 Kčvčetně DPH
skladem
1 000 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - grafit
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
stříška k houp. ADELAIDA - béžová
skladem
1 350 Kčvčetně DPH
Univerzální sypací vozík 300 Classic(430)
Vyprodáno!
690 KčDříve: 790 Kč












