Parametry zboží
| barva: | černá |
| hloubka výrobku: | 93 cm |
| hmotnost celkem: | 14 kg |
| materiál: | plast - polypropylen |
| materiál balení: | karton |
| objem: | 1120 L |
| rozměr balení: | 80x34x74 cm |
| šířka výrobku: | 93 cm |
| výška výrobku: | 147 cm |
Plastový kompostér o objemu 1120 L z velmi pevného polypropylenu. Konstrukce zajišťuje cirkulaci vzduchu a urychluje rozkladný proces. Součástí výrobku je víko i boční dvířka pro snadné vyjímání kompostu. Kompostér je odolný vůči povětrnostním podmínkám, UV záření a můžete ho mít venku za každého počasí -30 °C až 45 °C. Montáž je velmi jednoduchá, díky CLICK systému není zapotřebí žádné nářadí. Vyrobeno z recyklovaného materiálu.
Výhody kompostéru:
- Systém kapkové závlahy
- Otvor pro visací zámek
- Pevné boční západky
- Zavlažování a provzdušňování
- Pevné panty poklopů
- Pohodlná rukojeť
- Velká posuvná dvířka s pohodlnými držáky
- Montáž zemních kotev
Mohlo by Vás zajímat
skladem
19 990 Kčvčetně DPH
skladem
1 690 Kčvčetně DPH
Bočnice zahradního stanu s oknem-bílá
není skladem
199 Kčvčetně DPH
skladem
28 300 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA NAKLÁPĚCÍ 3m zelený
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
1 890 Kčvčetně DPH
SALERNO zahradní houpačka kovová - 001-05
skladem
13 140 Kčvčetně DPH
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - hnědá
skladem
199 Kčvčetně DPH












