Parametry zboží
| barva: | hnědý |
| délka výrobku: | 51cm |
| hmotnost: | 1,7kg |
| materiál: | plast |
| nosnost: | 50kg |
| objem: | 50l |
| šířka výrobku: | 56cm |
| výška výrobku: | 84cm |
Plastový vozík EASY GO o objemu 50L pomocník na každou zahradu!
Mohlo by Vás zajímat
skladem
15 250 Kčvčetně DPH
skladem
2 440 Kčvčetně DPH
v externím skladě do 2 dnů
19 990 Kčvčetně DPH
CELEBES zahradní houpačka kovová 041-06
skladem
10 280 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 3m - terracota
skladem
1 230 Kčvčetně DPH
SYLVA zahradní houpačka dřevěná
skladem
7 690 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA BOČNÍ 3m béžový
skladem
3 200 Kčvčetně DPH












