Parametry zboží
| barva: | antracit (konstrukce) + vzor 06049-03 (podušky) |
| hloubka sedáku: | 55cm |
| hloubka výrobku: | 132cm |
| hmotnost: | 46kg |
| kapacita: | 4 osoby |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál stříšky a podušek: | polyester |
| možnost rozložení na lůžko: | ano |
| nosnost: | 4x85kg |
| rozměr balení: | 215x81x20cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | 209x118cm |
| šířka sedáku: | 170cm |
| šířka výrobku: | 209cm |
| výška opěradla: | 55cm |
| výška sedu od země: | 42cm |
| výška výrobku: | 171cm |
Velmi luxusní zahradní houpačka pro maximální relaxaci na vaší zahradě. Možnost rozložení na lůžko. Houpačka má velmi pěkný design - vzor 06049-03. Pevná a stabilní konstrukce z kovu s dlouhou životností. kovová houpačka pro 4 osoby rozměr podušek: (2x) 175x54x8-10cm rozměr polštářů na područkách: 30x40x15cm průměr trubek:ø50x1,5mm
Mohlo by Vás zajímat
WOOD zahradní plastový úložný box 420 L - světle šedá
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
Hřeby pro neviditelné obrubníky 10 ks, 250 mm
skladem
32 Kčvčetně DPH
skladem
1 020 Kčvčetně DPH
skladem
22 900 Kčvčetně DPH
Kompostér MODULAR 1120 L - černý
skladem
2 350 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS XL zahradní plastová skříň - grafit
skladem
5 590 Kčvčetně DPH
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - hnědá
skladem
199 Kčvčetně DPH
skladem
820 Kčvčetně DPH












