Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 181cm |
| hmotnost: | 60kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 175x68x13cm |
| šířka výrobku: | 261cm |
| výška výrobku: | 176cm |
Zahradní domek S2001C využijete pro uskadnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu atd. Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,25 mm. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami. Bez podlahy.
Mohlo by Vás zajímat
KOMPOSTÉR 380 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
849 KčDříve: 999 Kč
PORTOFINO zahradní plastový úložný box 270 L - grafit
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
skladem
7 490 Kčvčetně DPH
skladem
499 Kčvčetně DPH
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
stříška k houpačce RAVENNA šedá
skladem
1 270 Kčvčetně DPH
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 4m - terracota
skladem
1 730 Kčvčetně DPH












