Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | šedá |
| boční (B) / standard (S): | B |
| hmotnost celkem: | 14 kg |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov/hliník |
| materiál potahu: | 180g Polyester |
| podstavec (součást výrobku): | ano - křížový |
| průměr hlavní tyče: | 48 mm |
| rozměr: | ø 300cm |
| rozměr balení: | 206x28x14cm |
| výška výrobku: | 246 cm |
Osmiramenný BOČNÍ slunečník s moderním designem a pevnou konstrukcí. Součástí slunečníku je křížový podstavec, který je zapotřebí zatížit dlaždicemi. Slunečník se otevírá pomocí kličky. Lze u něho nastavit úhel stínění jednoduchým posunutím po stojné tyči. Zároveň je zde i možnost otáčení o 360° za pomoci pedálu. Potah má vodoodpudivý nástřik, který Vás ochrání před mírným deštěm. S PODSTAVCEM
Mohlo by Vás zajímat
skladem
15 250 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - béžová
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
skladem
1 020 Kčvčetně DPH
Markýza 3,95x2,5m BÉŽOVÁ (P4510)
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - hnědá
skladem
199 Kčvčetně DPH
HOLLYWOOD úložný box - 270L grafit
skladem
999 Kčvčetně DPH
Stínící plachta TROJÚHELNÍK 5m
skladem
1 100 Kčvčetně DPH
CELEBES zahradní houpačka kovová 037-11
skladem
10 280 Kčvčetně DPH












