Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| hloubka výrobku: | 70 cm |
| hmotnost celkem: | 15 kg |
| materiál: | modřín |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 76x50x13 cm |
| šířka výrobku: | 70 cm |
| výška výrobku: | 50 cm |
Vyvýšené záhony PREMIUM MODŘÍN jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají vyvýšený záhon v přírodním vzhledu a s dlohodobou životností. Modřínové dřevo je vysoce odolné a má opravdu dlouhou životnost, díky tomu budete mít jistotu, že Vám záhony budou přinášet radost z vypěstované zeleniny, ovoce či bylinek mnoho sezón! Díky vyšší výšce záhonu bude pěstování snažší a pohodlnější. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
Slunečník DOUBLE ZWU-307 béžová
skladem
2 790 Kčvčetně DPH
skladem
26 490 Kčvčetně DPH
DARWIN úložný box 662 L - hnědý
skladem
5 390 Kčvčetně DPH
Markýza 3,95x2,5m ŠEDÁ (P4512)
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
Slunečník EXCLUSIVE boční - terracota
skladem
1 590 Kčvčetně DPH
Bočnice zahradního stanu s oknem-bílá
není skladem
199 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS XL zahradní plastová skříň - béžová
skladem
5 590 Kčvčetně DPH
není skladem
20 590 Kčvčetně DPH












