Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | béžová |
| boční (B) / standard (S): | S |
| hmotnost celkem: | 12 kg |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | 180g Polyester |
| podstavec (součást výrobku): | ne |
| průměr hlavní tyče: | 48 mm |
| rozměr: | ø 400cm |
| rozměr balení: | 202x17x17cm |
| výška klíčky od země: | 89 cm |
| výška výrobku: | 280 cm |
Velký, prostorný, osmiramenný slunečník s moderním designem a pevnou kovovou konstrukcí. Otevírání za pomoci designové kličky, potah má vodoodpudivý nástřik, který Vás ochrání před mírným deštěm. Slunečník je bez možnosti naklápění. BEZ PODSTAVCE
Mohlo by Vás zajímat
DOLOMITY 970 L zahradní plastový úložný box - grafit
skladem
5 650 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený PREMIUM MODŘÍN 135x70x50cm dřevěný
skladem
2 850 Kčvčetně DPH
skladem
530 Kčvčetně DPH
skladem
22 900 Kčvčetně DPH
skladem
28 300 Kčvčetně DPH
Stínící plachta TROJÚHELNÍK 5m
skladem
1 100 Kčvčetně DPH
skladem
7 900 Kčvčetně DPH
Markýza 3x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
skladem
7 220 Kčvčetně DPH












