Parametry zboží
| barva: | grafit |
| délka výrobku: | 44cm |
| hmotnost celkem: | 3,5kg |
| materiál: | plast |
| objem: | 113L |
| rozměr balení: | 58x52x8cm |
| šířka výrobku: | 58cm |
| výška výrobku: | 55cm |
Plastový box pro uložení nejrůznějších předmětů (podušky, zahradní náčiní...) od firmy KETER. Výhodou tohoto boxu je jednoduchá montáž (bez využití nářadí - vše složíte jako stavebnici), vysoká kvalita boxu a moderní design. Materiál má UV ochranu a je odolný nepřízni počasí. Úložný box lze využít také jako designový stoleček.
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
1 890 Kčvčetně DPH
houpačka RATTAN s šedou poduškou
skladem
6 700 Kčvčetně DPH
BRUCE H pergola - ŠEDÝ polykarbonát
skladem
26 490 Kčvčetně DPH
skladem
11 660 Kčvčetně DPH
není skladem
6 800 Kčvčetně DPH
Slunečník EXCLUSIVE boční - terracota
skladem
1 590 Kčvčetně DPH
skladem
1 030 Kčvčetně DPH
Stínící plachta TROJÚHELNÍK 5m
skladem
1 100 Kčvčetně DPH












