Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| délka výrobku: | 305cm |
| hmotnost: | 60kg |
| konstrukce: | hliník |
| materiál balení: | karton |
| odolnost proti dešti: | ano |
| rozměr balení: | 307x68x19cm |
| šířka výrobku: | 436cm |
| výška výrobku: | 240/285cm |
Zahradní hliníková pergola s polykarbonátem o velikosti 436x305cm. Elegantní, rychlé alevné řešení, moderní apraktická hliníková pergola s dlouhodobou životností. Stabilní a robustní konstrukce zhliníkových profilů a 6mm silného polykarbonátu se 100% UV ochranou. Poskytuje ochranu před deštěm, sněhem, krupobitím nebo UV zářením. Unikátní systém nasunutí střešních panelů bez dalšího spojovacího materiálu anutnosti lézt na střechu. Bezúdržbový hliníkový rám,okapní svody. Jednoduché a rychlé sestavení.
Mohlo by Vás zajímat
SYLVA zahradní houpačka dřevěná
skladem
7 690 Kčvčetně DPH
není skladem
1 890 Kčvčetně DPH
BRUCE H pergola - ŠEDÝ polykarbonát
skladem
26 490 Kčvčetně DPH
skladem
920 Kčvčetně DPH
Slunečník DOUBLE ZWU-307 béžová
skladem
2 790 Kčvčetně DPH
v externím skladě do 2 dnů
4 811 Kčvčetně DPH
WOODYS zahradní plastový úložný box 160 L - grafit
skladem
790 Kčvčetně DPH
skladem
7 890 Kčvčetně DPH












