Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| délka výrobku: | 185cm |
| hmotnost: | 60kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 189x72x26cm |
| šířka výrobku: | 126cm |
| výška výrobku: | 205cm |
Bezúdržbový domek DARWIN 4x6 je odpověď na potřeby uživatelů, kteří hledají praktické a stylové řešení pro uskladnění veškerého zahradního příslušenství. Střecha a stěna produktu jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům, pronikání vlhkosti a mechanickému poškození. Velký interiér umožňuje ukládat všechny druhy zahradního příslušenství a vybavení. Povrchová struktura imituje dřevo. výhody:- velmi snadná montáž- krásný design- kvalita- ventilovaný- bezúdržbový- odolný vodě, sněhu i UV záření
Mohlo by Vás zajímat
skladem
820 Kčvčetně DPH
skladem
2 250 Kčvčetně DPH
skladem
499 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 4m - terracota
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
BOGOTA závěsné křeslo - bez podstavce
skladem
7 700 Kčvčetně DPH
Plastový neviditelný obrubník 58 mm
není skladem
99 Kčvčetně DPH
BRAVO zahradní plastový úložný box 270 L - světle šedá
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
8 000 Kčvčetně DPH












