Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 119cm |
| hmotnost: | 36,6kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 190x67,5x11cm |
| šířka výrobku: | 302cm |
| výška výrobku: | 190cm |
Dřevník využijete pro uskadnění dřeva Vyroben z kvalitních ocelových plechů Jednoduchá montáž, silné stahovací pásky, dodáváno s okapy Vnitřní rozměry: 290x105x190cm
Mohlo by Vás zajímat
Markýza 3x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
skladem
7 220 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený PREMIUM MODŘÍN 160x70x50cm dřevěný
skladem
3 390 Kčvčetně DPH
Slunečník kovový 8080 -ø350 - hnědá
skladem
2 040 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený SKLÁDACÍ 80x60cm dřevěný
skladem
570 Kčvčetně DPH
WOODYS zahradní plastový úložný box 160 L - hnědá
skladem
790 Kčvčetně DPH
vozík XL - EASY GO 62L antracit+šedá
není skladem
799 Kčvčetně DPH
Markýza 4x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
skladem
8 650 Kčvčetně DPH












