Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| délka výrobku: | 54cm |
| hmotnost: | 11kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 220kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 350L |
| rozměr balení: | 129x56x17cm |
| šířka výrobku: | 128cm |
| výška výrobku: | 59cm |
Větší plastový box s úložným prostorem o obsahu 350L. Kentwood odkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na Vaší zahradě. Vyznačuje se velkou kapacitou, díky tomu se do něj vejde například - zahradní nářadí, polštáře nebo přikrývky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje.
Mohlo by Vás zajímat
SYLVA zahradní houpačka dřevěná
skladem
7 690 Kčvčetně DPH
skladem
1 290 Kčvčetně DPH
připravujeme
52 Kčvčetně DPH
BRUCE H pergola - ŠEDÝ polykarbonát
skladem
26 490 Kčvčetně DPH
střecha k houpačce HOLLYWOOD - černá
není skladem
770 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 3m - béžový
skladem
1 230 Kčvčetně DPH
skladem
8 000 Kčvčetně DPH
BRUCE J pergola - ŠEDÝ polykarbonát
skladem
28 300 Kčvčetně DPH












