Parametry zboží
| barva: | hnědý - imitace dřeva |
| délka výrobku: | 145cm |
| hmotnost: | 18kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 2x90kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 455l |
| rozměr balení: | 147x74x15cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 60cm |
Větší plastový box s úložným prostorem o obsahu455L. Plast vzor - imitace dřeva. Brightwoododkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na vaší zahradě. Vyznačuje se velkou kapacitou, díky tomu se do něj vejde například - zahradní nářadí, polštáře nebo přikrývky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje. Mechanismus, který usnadňuje otevření víka je nepochybné velkou výhody produktu.
Mohlo by Vás zajímat
BRAVO zahradní plastový úložný box 270 L - grafit
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
CELEBES zahradní houpačka kovová 037-11
skladem
10 280 Kčvčetně DPH
Univerzální sypací vozík 300 Classic(430)
Vyprodáno!
690 KčDříve: 790 Kč
skladem
1 590 Kčvčetně DPH
stříška k houpačce RIMINI/VENEZIA tmavě šedá
skladem
1 380 Kčvčetně DPH
Markýza 3,95x2,5m BÉŽOVÁ (P4510)
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
SALERNO zahradní houpačka kovová - 024-07
skladem
13 140 Kčvčetně DPH
skladem
1 000 Kčvčetně DPH












