Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| délka výrobku: | 45cm |
| hmotnost: | 7kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 220kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 270l |
| rozměr balení: | 117x53x9 cm |
| šířka výrobku: | 117cm |
| výška výrobku: | 57,5cm |
Plastový box pro uložení nejrůznějších předmětů (podušky, zahradní náčiní...) od firmy KETER. Výhodou tohoto boxu je jednoduchá montáž (bez využití nářadí - vše složíte jako stavebnici), vysoká kvalita boxu a moderní design. Materiál má UV ochranu a je odolný nepřízni počasí. Nosnost až 220kg - možnost využit jako lavičku.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
950 Kčvčetně DPH
DARWIN úložný box 380 L - hnědý
skladem
4 090 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon plechový 100x80cm
skladem
1 100 Kčvčetně DPH
skladem
3 450 Kčvčetně DPH
skladem
830 Kčvčetně DPH
skladem
1 030 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS XL zahradní plastová skříň - grafit
skladem
5 590 Kčvčetně DPH












