Parametry zboží
| barva: | mořená |
| hloubka výrobku: | 40cm |
| hmotnost výrobku: | 14kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 80x40x14cm |
| šířka výrobku: | 74cm |
| výška výrobku: | 80cm |
Stolek pro výsadbu z borovicového dřeva a kovové desky. Díky kovové desce je stolek ideálním řešením pro výsadbu a přesazování rostlin - jednoduchá držba a stálý materiál.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 890 Kčvčetně DPH
skladem
7 490 Kčvčetně DPH
Elektrický trimmer SmallCut 300/23(9805)
skladem
789 KčDříve: 990 Kč
není skladem
6 800 Kčvčetně DPH
skladem
1 590 Kčvčetně DPH
v externím skladě do 2 dnů
4 811 Kčvčetně DPH
Markýza 3,95x2,5m BÉŽOVÁ (P4510)
skladem
5 500 Kčvčetně DPH












