Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | terracota |
| boční (B) / standard (S): | B |
| hmotnost celkem: | 14kg |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | polyester |
| podstavec (součást výrobku): | ano - křížový |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| rozměr: | ø300cm |
| rozměr balení: | 198x32x14cm |
| výška výrobku: | 245cm |
Slunečník Exclusive o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu s vlastním podstavcem. Lze nastavit úhel stínění, k otevírání slouží otáčecí klička. Ideální slunečník pro Vaše zahradní posezení. S podstavcem.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 590 Kčvčetně DPH
skladem
7 900 Kčvčetně DPH
skladem
2 250 Kčvčetně DPH
skladem
165 Kčvčetně DPH
Kompostér MODULAR 1260 L - černý
není skladem
2 100 Kčvčetně DPH
RIMINI zahradní houpačka kovová - 041-06
skladem
14 310 Kčvčetně DPH
skladem
6 750 Kčvčetně DPH












