Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| hloubka výrobku: | 84cm |
| hmotnost celkem: | 14kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 78x84x46cm |
| šířka výrobku: | 78cm |
| výška výrobku: | 50cm |
Garáž pro robotickou sekačku. Efektivní úschova. Na střeše je prostor pro pěstování rostlin. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
499 Kčvčetně DPH
CIRCA RATTAN úložný box - 140L
není skladem
1 590 Kčvčetně DPH
v externím skladě do 2 dnů
2 707 Kčvčetně DPH
PORTOFINO zahradní plastový úložný box 270 L - grafit
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS 2XL zahradní plastová skříň - béžová
skladem
11 900 Kčvčetně DPH
STORA WAY PLUS XL zahradní plastová skříň - grafit
skladem
5 590 Kčvčetně DPH
KOMPOSTÉR 380 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
849 KčDříve: 999 Kč
Kompostér MODULAR 600 L - černý
skladem
1 560 Kčvčetně DPH












