Parametry zboží
| barva: | antracit + šedý |
| délka výrobku: | 52cm |
| hmotnost: | 2,6kg |
| materiál: | plast |
| nosnost: | 62kg |
| objem: | 62l |
| šířka výrobku: | 60cm |
| výška výrobku: | 89cm |
EASY GO vozík funguje jako funkční kolečko s 62L kapacitou, je velmi lehký a praktický. Dobře promyšlená konstrukce a ergonomický grip činí náklad podstatně lehčí. Tento produkt je ideální pro práci v zahradě, sklepech a domácnostech. Vyrobený z plastového materiálu odolného proti vnějším účinkům a povětrnostním vlivům.
Mohlo by Vás zajímat
ATENA podlahové dlaždice 11 ks
skladem
450 Kčvčetně DPH
není skladem
1 890 Kčvčetně DPH
GARÁŽ pro robotickou sekačku dřevěná
skladem
1 960 Kčvčetně DPH
skladem
6 750 Kčvčetně DPH
skladem
3 450 Kčvčetně DPH
CELEBES zahradní houpačka kovová 037-11
skladem
10 280 Kčvčetně DPH
skladem
4 390 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - béžová
skladem
3 690 Kčvčetně DPH












