Parametry zboží
| barva: | hnědá - tropické dřevo Meranti |
| hloubka sedáku: | 50cm |
| hloubka výrobku: | 118cm |
| hmotnost: | 63kg |
| kapacita: | 3 osoby |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | tropické dřevo MERANTI |
| materiál stříšky a podušek: | polyester |
| možnost rozložení na lůžko: | ano |
| nosnost: | 3x100kg |
| rozměr balení: | 234x29x13cm a 189x57x22cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | 231x107cm |
| šířka sedáku: | 190cm |
| šířka výrobku: | 238cm |
| výška opěradla: | 60cm |
| výška sedu od země: | nastavitelné |
| výška výrobku: | 179cm |
Masivní zahradní houpačka z tropického dřeva SHOREA. Podušky a stříška v zelené barvě - součást balení. Velmi kvalitní produkt!
Sedák houpačky můžete rozložit a využít tak houpačku i jako lehátko.
Shorea je označení pro tvrdé tropické dřevo pocházející z jihovýchodní Asie. Tato dřevina našla své uplatnění především v exteriéru na výrobu zahradního nábytku, oken a dveří pro svoji vynikající trvanlivost a dobrou opracovatelnost. Stejně jako atraktivním vzhledem vyniká Shorea vysokou tvrdostí, odolností vůči povětrnostním podmínkám a dlouhou životností.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
7 890 Kčvčetně DPH
skladem
1 290 Kčvčetně DPH
skladem
529 Kčvčetně DPH
DARWIN úložný box 662 L - hnědý
skladem
5 390 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
300 KčDříve: 790 Kč
slunečník ROJA BOČNÍ 3m béžový
skladem
3 200 Kčvčetně DPH












