Parametry zboží
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | zelená |
| boční (B) / standard (S): | S |
| hmotnost celkem: | 6 kg |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | 180g Polyester |
| podstavec (součást výrobku): | ne |
| průměr hlavní tyče: | 38 mm |
| rozměr: | ø 300cm |
| rozměr balení: | 152x14x14cm |
| výška klíčky od země: | 100 cm |
| výška výrobku: | 246 cm |
Šestiramenný naklápěcí slunečník s moderním designem a pevnou kovovou konstrukcí. Otevírání za pomoci designové kličky, potah má vodoodpudivý nástřik, takže Vás ochrání před mírným deštěm. BEZ PODSTAVCE
Mohlo by Vás zajímat
Markýza 4x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
skladem
8 650 Kčvčetně DPH
Slunečník kovový 8080 -ø350 - hnědá
skladem
2 040 Kčvčetně DPH
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
stříška k houpačce DE LUXE - béžová
skladem
735 Kčvčetně DPH
skladem
12 300 Kčvčetně DPH
není skladem
4 990 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 4m - zelený
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
Kompostér plechový 560L 93x93x70cm
skladem
1 550 Kčvčetně DPH












