Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 255cm |
| hmotnost: | 79kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 176x71x15cm |
| šířka výrobku: | 277cm |
| výška výrobku: | 202cm |
Zahradní domek ARCHER využijete pro uskadnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu atd. Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,25 mm. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami. Bez podlahy.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 200 Kčvčetně DPH
střecha k houpačce HOLLYWOOD - černá
není skladem
770 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - béžová
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
skladem
2 050 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon plechový PREMIUM 90x90x76cm
skladem
2 980 Kčvčetně DPH
Slunečník kovový 8080 -ø350 - hnědá
skladem
2 040 Kčvčetně DPH
CIRCA RATTAN úložný box - 140L
není skladem
1 590 Kčvčetně DPH












