Parametry zboží
| barva: | grafit |
| délka výrobku: | 45cm |
| hmotnost celkem: | 5,6kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 110kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 190L |
| rozměr balení: | 55,4x83x12cm |
| šířka výrobku: | 82,3cm |
| výška výrobku: | 57cm |
Plastový box s úložným prostorem o objemu 190L. Kentwood odkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na Vaší zahradě. Ideální úložiště pro zahradní doplňky, konve, květináče, polštáře nebo drobné zahradní nářadí a dětské hračky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 890 Kčvčetně DPH
stříška k houpačce RIMINI/VENEZIA tmavě šedá
skladem
1 380 Kčvčetně DPH
není skladem
9 000 Kčvčetně DPH
skladem
2 320 Kčvčetně DPH
skladem
950 Kčvčetně DPH
slunečník ROJA STANDARD 4m béžový
skladem
2 290 Kčvčetně DPH
Bočnice zahradního stanu bez okna-bílá
není skladem
159 KčDříve: 199 Kč












