Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 44cm |
| hmotnost: | 16kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 30kg (jedna police) |
| rozměr balení: | 80x24x45cm |
| šířka výrobku: | 80cm |
| výška výrobku: | 182cm |
Luxus je mít v zahradě všechno po ruce. S venkovní skříní TITAN budete mít pohodlí na dosah a nemusíte kvůli tomu stavět zahradní domek ani altán. Skříň je vyrobena z kvalitního plastu, takže nemusíte řešit problémy s korozí. Když se k dobrým vlastnostem plastupřidá nespočet skvělých vychytávek, vzniká policováskříň TITAN – bytelná a vzhledná ochrana pro zahradnické náčiní, hadice, ale i deky a vše ostatní, co na zahradě potřebujete. - kvalitní kovové panty zajišťují trvalou funkčnost otvírání a pevné dolehnutí dveří- police si snadno přizpůsobíte díkySLO (Security Lock Off), bezpečnostní pojistce- skříň pevně stojí na nastavitelných nohách, a tak si můžete jejich výšku přizpůsobit dle libosti- pro ještě větší stabilitu je spodek skříně opatřenpátou nohou- díky UV ochraněbarva vydrží a zachová si svou intenzitu.- vybavená pacičkami na visací zámek
Mohlo by Vás zajímat
skladem
10 800 Kčvčetně DPH
SALERNO zahradní houpačka kovová - 001-05
skladem
13 140 Kčvčetně DPH
skladem
1 320 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - béžová
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
Kompostér MODULAR 1260 L - černý
není skladem
2 100 Kčvčetně DPH
skladem
1 000 Kčvčetně DPH
stříška k houp. ADELAIDA - béžová
není skladem
1 350 Kčvčetně DPH












