Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| délka výrobku: | 117,5cm |
| hmotnost: | 7kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 20kg (nesedat) |
| objem: | 270l |
| rozměr balení: | 118x56x7cm |
| šířka výrobku: | 45cm |
| výška výrobku: | 57,3cm |
Plastový box s úložným prostorem. Hollywoododkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na vaší zahradě. Vyznačuje se poměrně velkou kapacitou, díky tomu se do něj vejde například - zahradní nářadí, polštáře nebo přikrývky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje.
Mohlo by Vás zajímat
Markýza 3,95x2,5m ŠEDÁ (P4512)
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
BOGOTA závěsné křeslo - bez podstavce
skladem
7 700 Kčvčetně DPH
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
PORTOFINO zahradní plastový úložný box 270 L - hnědá
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
WOODYS zahradní plastový úložný box 90 L - hnědá
skladem
650 Kčvčetně DPH
KOMPOSTÉR 900 L BIOCOMPO (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
1 990 KčDříve: 2 025 Kč
skladem
3 450 Kčvčetně DPH












