Parametry zboží
| barva: | antracit (kostra) + vzor 024-07 (podušky) |
| hloubka sedáku: | cm |
| hloubka výrobku: | 125cm |
| hmotnost celkem: | 53kg |
| kapacita: | 3 osoby |
| materiál balení: | karton |
| materiál konstrukce: | ocel a pružiny |
| materiál stříšky a podušek: | polyester |
| možnost rozložení na lůžko: | ne |
| nosnost: | 3x100kg |
| rozměr balení: | 233x79x30cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | cm |
| šířka sedáku: | 170cm |
| šířka výrobku: | 235cm |
| výška opěradla: | cm |
| výška sedu od země: | cm |
| výška výrobku: | 178cm |
Houpačka pro 3 osoby s nastaviteným sklonem zádové části. Solidní, pevná konstrukce. Rám malovaný práškovou polyesterovo-epoxidovou antracitovou barvou. Stříška vyrobena z polyesteru, má speciální tunely přizpůsobené ke střešní konstrukci houpačky. V sadě také 2 podloketní polštářky. Součástí houpačky jsou 2 boční sklápěcí stolky (45x30cm)
Mohlo by Vás zajímat
BRUCE H pergola - ŠEDÝ polykarbonát
skladem
26 490 Kčvčetně DPH
střecha k houpačce HOLLYWOOD - černá
není skladem
770 Kčvčetně DPH
STORA WAY zahradní plastová skříň - béžová
skladem
3 690 Kčvčetně DPH
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - hnědá
skladem
199 Kčvčetně DPH
Slunečník kovový 8080 -ø350 - béžový
skladem
2 040 Kčvčetně DPH
WOODYS zahradní plastový úložný box 90 L - hnědá
skladem
650 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený SKLÁDACÍ 120x80cm dřevěný
skladem
620 Kčvčetně DPH
skladem
165 Kčvčetně DPH












