Parametry zboží
| barva konstrukce: | černá |
| barva polykarbonátu: | šedá |
| délka výrobku: | 305cm |
| hmotnost: | 60kg |
| konstrukce: | hliník |
| materiál balení: | karton |
| odolnost proti dešti: | ano |
| rozměr balení: | 307x68x19cm |
| šířka výrobku: | 436cm |
| tloušťka hliníku: | 2mm |
| výška výrobku: | 240/285cm |
Zahradní hliníková pergola s polykarbonátem o velikosti 436x305cm. Elegantní, rychlé alevné řešení, moderní apraktická hliníková pergola s dlouhodobou životností. Stabilní a robustní konstrukce zhliníkových profilů a 6mm silného polykarbonátu se 100% UV ochranou. Poskytuje ochranu před deštěm, sněhem, krupobitím nebo UV zářením. Unikátní systém nasunutí střešních panelů bez dalšího spojovacího materiálu anutnosti lézt na střechu. Maximální zatížení střechy je 120kg/m2. Odolnost vůči větru o rychlosti do 90 km/h. Bezúdržbový hliníkový rám,okapní svody. Jednoduché a rychlé sestavení.
Mohlo by Vás zajímat
STORA WAY PLUS 2XL zahradní plastová skříň - béžová
skladem
11 900 Kčvčetně DPH
skladem
3 390 Kčvčetně DPH
skladem
1 890 Kčvčetně DPH
skladem
9 750 Kčvčetně DPH
skladem
529 Kčvčetně DPH
BOGOTA závěsné křeslo - bez podstavce
skladem
7 700 Kčvčetně DPH
Slunečník STANDART 3m - zelený
skladem
1 230 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený SKLÁDACÍ 80x60cm dřevěný
skladem
570 Kčvčetně DPH












