Parametry zboží
| barva: | černá |
| hloubka výrobku: | 93 cm |
| hmotnost celkem: | 6,8 kg |
| materiál: | plast - polypropylen |
| materiál balení: | karton |
| objem: | 480 L |
| rozměr balení: | 80x15x82 cm |
| šířka výrobku: | 93 cm |
| výška výrobku: | 80 cm |
Plastový kompostér o objemu 480 L z velmi pevného polypropylenu. Konstrukce zajišťuje cirkulaci vzduchu a urychluje rozkladný proces. Součástí výrobku je víko i boční dvířka pro snadné vyjímání kompostu. Kompostér je odolný vůči povětrnostním podmínkám, UV záření a můžete ho mít venku za každého počasí -30 °C až 45 °C. Montáž je velmi jednoduchá, díky CLICK systému není zapotřebí žádné nářadí. Vyrobeno z recyklovaného materiálu.
Výhody kompostéru:
- Systém kapkové závlahy
- Otvor pro visací zámek
- Pevné boční západky
- Zavlažování a provzdušňování
- Pevné panty poklopů
- Pohodlná rukojeť
- Velká posuvná dvířka s pohodlnými držáky
- Montáž zemních kotev
Mohlo by Vás zajímat
WOODYS zahradní plastový úložný box 160 L - hnědá
skladem
790 Kčvčetně DPH
CELEBES zahradní houpačka kovová 041-06
skladem
10 280 Kčvčetně DPH
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
THERMOWOOD podlahové dlaždice 6 ks
není skladem
800 Kčvčetně DPH
skladem
7 900 Kčvčetně DPH
skladem
165 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon plechový PREMIUM 90x90x76cm
skladem
2 980 Kčvčetně DPH
skladem
9 900 Kčvčetně DPH












