Parametry zboží
| barva: | tmavě šedá |
| délka výrobku: | 191cm |
| hmotnost celkem: | 72kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 177x72x15cm |
| šířka výrobku: | 342cm |
| výška výrobku: | 202cm |
Zahradní domek LUKE využijete pro uskladnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu, dřeva atd. Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,25-0,30 mm a kvalitního rámu zpozinkované oceli tloušťky 0,5-0,8 mm. Maximální zatížení střechy sněhem je 60 kg/m2. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami. Bez podlahy.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 650 Kčvčetně DPH
není skladem
6 800 Kčvčetně DPH
RIMINI zahradní houpačka kovová - 041-06
skladem
14 310 Kčvčetně DPH
skladem
7 900 Kčvčetně DPH
Kompostér MODULAR 1120 L - černý
skladem
2 350 Kčvčetně DPH
skladem
9 900 Kčvčetně DPH
CIRCA RATTAN úložný box - 140L
není skladem
1 590 Kčvčetně DPH
KOMPOSTÉR 3X400 L COMPOGREEN (ČERNÝ)
v externím skladě do 2 dnů
2 290 KčDříve: 2 407 Kč












