Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| délka výrobku: | 40cm |
| hmotnost celkem: | 15kg |
| materiál: | pozinkovaná ocel |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 91x51x20cm |
| šířka výrobku: | 103cm |
| tloušťka rámu: | 0,6 cm |
| tloušťka stěn a střechy: | 0,6 mm |
| výška výrobku: | 200cm |
Dřevník využijete pro uskladnění dřeva. Vyroben z kvalitních žárově pozinkovaných ocelových plechů. Jednoduchá montáž, silné stahovací pásky (zavětrování) Design oválné střechy umožňuje snadný odtok vody
Mohlo by Vás zajímat
GARÁŽ pro robotickou sekačku dřevěná
skladem
1 960 Kčvčetně DPH
skladem
1 950 Kčvčetně DPH
záhon vyvýšený PREMIUM MODŘÍN 135x70x50cm dřevěný
skladem
2 850 Kčvčetně DPH
skladem
820 Kčvčetně DPH
Startovací sada - ruční nářadí(3085)
skladem
469 KčDříve: 550 Kč
DARWIN úložný box 380 L - hnědý
skladem
4 090 Kčvčetně DPH
skladem
165 Kčvčetně DPH
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - grafit
skladem
199 Kčvčetně DPH












