Parametry zboží
| barva: | tmavě šedá |
| délka výrobku: | 191cm |
| hmotnost celkem: | 69kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 172x72x14cm |
| šířka výrobku: | 278cm |
| výška výrobku: | 195cm |
Zahradní domek LUKE využijete pro uskladnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu, dřeva atd. Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,25-0,30 mm a kvalitního rámu zpozinkované oceli tloušťky 0,5-0,8 mm. Maximální zatížení střechy sněhem je 60 kg/m2. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami. Bez podlahy.
Mohlo by Vás zajímat
připravujeme
52 Kčvčetně DPH
v externím skladě do 2 dnů
4 811 Kčvčetně DPH
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - hnědá
skladem
199 Kčvčetně DPH
Náhradní látka k markýze 3,95x2,5m ŠEDÁ (P4512)
skladem
2 200 Kčvčetně DPH
vyvýšený záhon plechový PREMIUM 90x90x76cm
skladem
2 980 Kčvčetně DPH
není skladem
4 390 Kčvčetně DPH
skladem
9 000 Kčvčetně DPH
není skladem
15 790 Kčvčetně DPH












