Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 127cm |
| hmotnost: | 56kg |
| materiál: | kov |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 172x72x12cm |
| šířka výrobku: | 278cm |
| výška výrobku: | 195cm |
Zahradní domek LUKE využijete pro uskadnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu, dřeva atd. Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady. Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup. Vyroben z kvalitních ocelových plechů tloušťky 0,25 mm. Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami. Bez podlahy. Výška stěny 165cm Vnitřní rozměry: 268x117x195cm Rozměr dveří: 162x96cm
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
15 790 Kčvčetně DPH
skladem
950 Kčvčetně DPH
skladem
12 300 Kčvčetně DPH
skladem
2 430 Kčvčetně DPH
není skladem
4 390 Kčvčetně DPH
skladem
1 890 Kčvčetně DPH
Bočnice zahradního stanu s oknem-bílá
není skladem
199 Kčvčetně DPH
TUBO plastový nástěnný držák na hadici - grafit
skladem
199 Kčvčetně DPH












